O Hitlerze inaczej

a. hitlerDokumenty o Hitlerze

The Hitler Files
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=54484
Kevin John Field – 15.08.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Po pierwsze, chciałbym powiedzieć nieco o sobie, żeby wyjaśnić, skąd wiem o tym, o czym w tej chwili piszę.

Miałem na tyle szczęścia, żeby zdobyć dobre wykształcenie, bo moi rodzice mogli sobie na to pozwolić; poszedłem na uniwersytet, kiedy nie było to czymś zwyczajnym, a później dołączyłem do społeczności wywiadowczej. Miałem monotonną karierę do czasu udaru mózgu, w wyniku którego pozostała mi lekka wada wymowy i na ostatnich kilka lat przed odejściem na emeryturę przypisano mnie do archiwów wywiadu.

Sekcja archiwów II Wojny Światowej jest niedostępna, a większość dokumentów jest teraz skonwertowana na komputer w dziale o ściśle ograniczonym dostępie, ale przy rzadkich okazjach miałem dostęp do tych materiałów i mogłem  poczytać o wojnie i jak do niej doszło.

Zapomnij o wszystkim, o czym czytałeś w podręczniku historii. Politycy zwyczajowo kłamią – świńska grypa, broń masowego niszczenia, zabójstwo Kennedy’ego, lądowanie na Księżycu, Iran, kryzys bankowy, Holokaust – nic z tego nie jest takie, jak pokazują media.

Pod koniec 1941 roku niemiecka Luftwaffe zrzucała ulotki nad Liverpoolem. Mamy jedną z nich w teczkach. Hitler ostrzegał w nich Brytyjczyków przed NWO. Prosił ich, by przestali atakować Niemcy i zdali sobie sprawę z tego, że żydowscy bankierzy kontrolują zagrożenie ze strony Sowietów – i że wspólnym wrogiem była Rosja z jej Żydami. W ulotce było napisane, że Wielka Brytania powinna zachować swoje imperium, podczas gdy USA żądały, byśmy z niego zrezygnowali. Hitler chciał silnej Brytanii przeciwko Rosji i żydowskim bankierom i ostrzegał przed zamiarem Winstona Churchilla ustawienia Niemiec przeciwko Rosji w konflikcie wiodącym do kolejnej wojny światowej, dla celów międzynarodowego żydostwa.

Ameryka planowała przystąpić do wojny od samego początku i Roosevelt o tym wiedział.

Ponieważ Hitler był jedynym człowiekiem na świecie, który mógł przeciwstawić się Rosji i jej żydowskim kontrolerom, wielu w Stanach Zjednoczonych i Brytanii na początku go popierało, do czasu, kiedy zrobiono z tego zbrodnię.

Przyjrzyjmy się tym teczkom i kłamstwom na temat Hitlera.

 1. Nie był Rotszyldem: ostatnio przeniesiono grobowiec rodziny Hitlera, częściowo z powodu badań DNA, okazało się, że nie ma więzów rodzinnych z Rotszyldami.
 2. Hitler chciał rządzić światem: jeszcze większy nonsens, chciał on zjednoczyć niemiecko-języczne narody. Brytania miała szpiegów w całej Trzeciej Rzeszy i nasz wywiad poinformował oficjalnie, że Hitler był groźny dla Rosji, a nie dla Brytanii.
 3. Hitler był okrutnym psychopatą: był twardy, tak, ale kochał zwierzęta i dzieci i za jego rządów wszelkie eksperymenty na zwierzętach były zakazane. Wprowadził wszakże prawo eutanazji, na mocy którego każdy poważnie upośledzony powinien zostać jej poddany. Z tą polityką zgadzał się również Churchill.
 4. Był zdeformowany pod względem seksualnym i homoseksualistą: lekarz Hitlera dr Theodor Morell twierdził, że Hitler miał rany pozostałe po I wojnie światowej, ale nie był ani zdeformowany, ani z pewnością nie był homoseksualistą. Faktycznie każde zboczenie seksualne mogło sprawić, że człowiek wylądowałby w obozie pracy. Istnieje książka rzekomo autorstwa tego lekarza, ale nie zawracaj sobie głowy jej czytaniem.
 5. Nazi to skrót od zionazi: jest to nieprawda, gdyż pochodzi od Nationalsozialismus, lub Narodowy Socjalizm, co oznacza, że pieniądze tego kraju są dla dobra narodu, a nie dla międzynarodowych żydowskich maklerów walutowych. Nazi to także skrót od Nazerite, określenie wyznawcy Jezusa z Nazaretu.
 6. Hitler był brytyjskim agentem: nonsens. Hitler lubił Brytyjczyków i ich kulturę życia i na Anglosasów patrzył jak na braci, ale był bardzo oddany niemieckiemu oporowi wobec żydowskiego przejmowania władzy, co już stało się w Rosji, W.  Brytanii i Ameryce.
 7. Obozy były obozami śmierci, gdzie ludzi gazowano: nieprawda, obozy były dla przestępców i tych, którzy nie popierali Niemiec; tych ludzi zmuszano do pracy, pozwalając Niemcom skupić się na wysiłkach wojennych. Należy powiedzieć, że Rotszyldowie, którzy finansowali działania wojenne, odmówili udzielenia pomocy Żydom w obozach, pomimo że Hitler kilka razy prosił ich o rozmowę. A zatem kiedy widzi się wzruszające filmy o II wojnie światowej i Holokauście, trzeba patrzeć na nie w kontekście propagandy.
 8. Angela Merkel nie jest córką Hitlera, jak się mówi, jest to dziecinne i śmieszne.
 9. Dlaczego Hitler nienawidził Żydów? Jego szofer i jeden z kucharzy byli Żydami, były to dwa stanowiska wymagające największego zaufania w Niemczech w czasie II wojny światowej. Ponadto 150.000 Żydów służyło w niemieckim wojsku podczas wojny. A zatem Hitler nie nienawidził Żydów, tylko tych, którzy nienawidzili Niemiec. Przy okazji, oprócz 150.000 niesyjonistycznych Żydów, w niemieckim Wehrmachcie służyło wielu hinduskich ochotników.
 10. Rotszyld przekonał Churchilla, by nie bombardował niemieckich fabryk, gdyż chciał je przejąć w ramach reparacji wojennych. Tak więc wojna przeszła na żony i rodziny niemieckich żołnierzy, żeby całkowicie i doszczętnie zniszczyć Niemcy.

*                          *                         *

Propaganda i Wojna Światowa

Propaganda and the World War
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=54737
Kevin Field – 18.08.2012, tłumaczenie Ola Gordon

Po opublikowaniu prawdziwych faktów o Hitlerze na podstawie dokumentów znajdujących się w brytyjskim wywiadzie, zalano mnie wieloma pytaniami i prośbami o więcej, zatem podam do wiadomości kilka punktów, zarazem zaznaczając, iż nie mam w tym interesu osobistego, a jedynie, zanim odejdę, chcę pokazać prawdę o sprawach pełnych mrocznych kłamstw.

 1. Nie wierz w to, co czytasz w prasie; gazety i ogólnie rzecz biorąc media są narzędziami promowania nienawiści wojennej. Obie wojny światowe – i ta zbliżająca się – nie wydarzyłyby się, gdyby nie kontrolowana prasa. Robert Maxwell i Rupert Murdoch itp. są narzędziami sił ciemności, które chcą cię zniszczyć i ograbić twój kraj. Ponadto BBC od dawna wykorzystywano do głoszenia kłamstw. Nie oglądaj wiadomości telewizyjnych.
 2. Brytyjski wywiad zajmuje się zarówno prawicą, jak i lewicą, a także każdym innym odcieniem poglądów znajdujących się pomiędzy nimi, ale jego politykę kontroluje Izrael, tak samo jak we Francji, w Niemczech i w USA. Wojny toczone przez twój kraj nie są ani za ciebie, ani po to, by zlikwidować na świecie broń masowego zniszczenia, ani za demokrację, ani dlatego, że czyhali na ciebie Napoleon, Saddam Husajn, Kadafi, Osama bin Laden czy Hitler – ale po to, by sprzedawać broń obu stronom oraz żeby osłabić je poprzez wojnę.
 3. Spędziłem jakiś czas na czytaniu kart 6 x 4 w indeksie bazy danych wywiadu, zanim je usunięto i zniszczono na rozkaz lorda Rotszylda. Razem z kolegą zatrzymaliśmy wiele z nich i prawda o tzw. holokauście znajduje się w dużej teczce, która ma być ujawniona po naszej śmierci. Niektóre fakty już są znane, dzięki Dawidowi Irvingowi, Ernstowi Zundelowi i innym.
  Biskup Williamson miał dostęp do zamkniętej watykańskiej biblioteki i czytał zeznania katolickich księży w obozach i księży odwiedzających obozy, jak również prawdziwe listy z tego okresu – i wie, że cała opowieść o Holokauście to pajęczyna pokręconych kłamstw.
 4. Dlaczego rządy zadają sobie trud wymyślania opowieści o Holokauście? Brytyjski rząd był przerażony tym, iż jego zbrodnie wojenne, także przeciw cywilom, zostaną ujawnione – i ciężar winy chciał przerzucić na naród niemiecki. Widziane przeze mnie teczki pokazują, że zachodni sojusznicy odpowiadają za liczne zbrodnie wojenne, ale to inne narody, zwłaszcza niemiecki, zostały wydojone finansowo za te zbrodnie.
  Nawiasem mówiąc, Churchill zamordował wiele ważnych osób, a byli to: gen. Władysław Sikorski, były premier Neville Chamberlain i Vernon Kell, szef wywiadu. W teczkach, które widziałem, było również wiele nazwisk innych, ‘uciszonych’ osób.
 5. Sfotografowane ciała w dołach w rzekomych obozach koncentracyjnych faktycznie były ciałami osób zmarłych z powodu głodu w niemieckich ruinach. Prawdopodobnie żaden z nich nie był nawet Żydem. Dokumenty pokazują, że nie było żadnego gazowania, nie było żadnej małej fabryki produkującej abażury, oparcia na krzesła i portfele z ludzkiej skóry, nie było zbierania ludzkiego tłuszczu na smar do berlińskich autobusów i pociągów. Co więcej, niemożliwym jest, by z ziemi wokół obozów tryskały fontanny ludzkiej krwi, gdyż nie zakopywano tam żadnych zwłok.
  Przeloty helikopterów wyposażonych w kamery na podczerwień wyłapały tylko dwa ciała pod ziemią wokół obozów, okazało się, że były to zwłoki dwóch psów należących do komendantów obozu, nie odkryto żadnych szczątków ludzkich.
  Te publikowane na wielką skalę zdjęcia ‘skurczonych’ głów, rzekomo używanych przez esesmanów jako przyciski do papierów, to totalna bzdura, głowy te były podróbką. Twój rząd karmi cię brudem razem z BBC, gazetami i Hollywoodem – więc gdy kiedyś wezwie cię do walki z Iranem dla Izraela, powiedz ‘nie’, niech walczy sam.

K J Field – były archiwista brytyjskiego wywiadu.
Moi byli pracodawcy poinformowali mnie, że jeśli ponownie naruszę ustawę o tajemnicy, odbiorą mi emeryturę [sic! – admin]. Jestem w takim wieku, że tak naprawdę o to nie dbam. Nie będę brał udziału w zbrodniach takich, jak przedstawione powyżej.

marucha.wordpress.com/2013/01/10/o-hitlerze-inaczej

Advertisements