Przemowa Laury Hayes przeciwko ustawie SB 277 w sprawie przymusowych szczepień w Kaliforni

08.04.2015

Laura Hayes jest matką 3 dzieci, z których każde ucierpiało w jakimś stopniu przez szczepienia, a jedno doznało poważnej i trwałej niepełnosprawności. Jej pasją jest edukowanie innych o niebezpieczeństwach i braku skuteczności szczepionek oraz o korupcji, która za tym stoi. Laura jest aktywną członkinią lokalnej organizacji o nazwie „Rodziny dla Wczesnego Leczenia Autyzmu”, oraz wraz z mężem są współzałożycielami “UC Davis MIND Institute” w Sacramento, w Kalifornii.

Laura Hayes: „Jeżeli SB 277 stanie się prawem, to policja będzie siłą zabierała nasze dzieci, wbrew naszej woli, aby zostały przymusowo zaszczepione… wieloma szczepionkami… przez lekarzy i pielęgniarki, którzy przysięgali “po pierwsze nie szkodzić“, i którzy są etycznie i prawnie zobowiązani do uzyskania uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody przed wszelkimi procedurami medycznymi… łącznie ze szczepieniami.”

W USA rodzice chroniący swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem lub śmiercią wygrali z systemem szczepiennych zbrodni we wszystkich stanach. W pięciu stanach obalili planowane ustawy, które pozwalałyby na zmuszanie dzieci do szczepień przed przyjęciem ich do szkól i przedszkoli, a w kilku ponadto rozpoczęli procesy wyrzucania z siodeł skorumpowanych polityków i urzędników.

Polscy rodzice powinni iść ich śladem. Trzeba zarzucić skorumpowanych urzędników (wojewodów, burmistrzów, sanepidników, kuratorów, dyrektorów szkół i przedszkoli) pismami żądającymi podpisania przez nich zobowiązań prawnych, że skoro wymuszają szczepienia, to w razie wystąpienia poważnych powikłań poszczepiennych lub śmierci poniosą osobiście wielomilionowe koszty odszkodowań za utratę zdrowia lub życia ofiar szczepień. Trzeba też rozpocząć solidarną akcje usuwania tych urzędników ze stanowisk z powodu ich szkodnictwa społecznego, korupcji i ignorancji.

Cała treść przemowy Laury Hayes również w pdf: https://app.box.com/s/21gnas50it0dnlgih6tzka5krfn8n1ed

Advertisements